Tekststørrelse
A+ A-
Kontrast
farge.png lofi.png
Vær fra yr.no
Klarvær -8°

Personalet ved Moen skole

Her er en liste over Moen skoles ansatte for skoleåret 2016-2017.

Navn

Stilling

E-post

Billing, Beathe

Skole og SFO

beathe.billing@askim.kommune.no

Bingslien, Eva Margrethe

Skole og SFO

eva.bingslien@askim.kommune.no

Borger, Hilde

Faglærer 7.trinn

hilde.borger@askim.kommune.no

Flølo, Lise Kristin

Kontaktlærer 5.trinn

lise.k.flolo@askim.kommune.no

Fredriksen, Elin Larsen

Kontaktlærer 1.trinn

elin.fredriksen@askim.kommune.no

Gjerstad, Signe Marie

Skole 

signe.marie.gjerstad@askim.kommune.no

Gjørtz, Hilde Hansen

Kontaktlærer 3.trinn

hilde.gjortz@askim.kommune.no

Glenge, May Britt

Avdelingsleder 1.-4.kl

may.britt.glenge@askim.kommune.no

Grøntvedt, Anette

Faglærer  6. og 7.trinn

anette.grontvedt@askim.kommune.no

Gundersen, Kari Næss

Kontaktlærer 3.trinn

kari.n.gundersen@askim.kommune.no

Hansen, Renate Dybdal

Kontaktlærer 4.klasse

renate.dybdal.hansen@askim.kommune.no

Hermansen, Gry

Skole og SFO

gry.hermansen@askim.kommune.no

Hogseth, Torill

Kontaktlærer 1.klasse

torill.hogseth@askim.kommune.no

Jacobsen, Lina Lund

 Kontaktlærer 6.klasse

lina.lund.jacobsen@askim.kommune.no 

Stordahl, Ingjerd

Avdelingsleder 5.-7.kl

ingjerd.stordahl@askim.kommune.no

Kvilesjø, Line

Kontaktlærer 1.trinn

line.kvilesjo@askim.kommune.no

Labråten, Ingvild Fredbo

Rektor

ingvild.fredbo.labraten@askim.kommune.no

Magnussen, Nina

Faglærerlærer 2. og 6.trinn

nina.magnussen@askim.kommune.no

Marthinsen, Line

Kontaktlærer 7.trinn

line.marthinsen@askim.kommune.no

Pauli, Silke Mariana

Skole og SFO

silke.pauli@askim.kommune.no

Schi, Bjørn Erik

Kontaktlærer 2.trinn

bjorn.erik.schi@askim.kommune.no

Schütz, Monica

Kontaktlærer 4.trinn

monica.schutz.@askim.kommune.no

Stordahl, Ingjerd

Avdelingsleder SFO

ingjerd.stordahl@askim.kommune.no

Svanstrøm, Anne

Lærer

anne.svanstrom@askim.kommune.no

Syversen, Aud Åse

Konsulent

aud.syversen@askim.kommune.no

Vambheim, Marit

Kontaktlærer 6.trinn

marit.vambheim@askim.kommune.no

Westgaard, Anita

Kontaktlærer 5.trinn

anita.westgaard@askim.kommune.no

Willassen, Ole Petter

Faglærer 3., 4. og 7.trinn

ole.petter.willassen@askim.kommune.no

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut